Nomas noteikumi


 1. Rezervācija stājas spēkā pēc avansa maksājuma saņemšanas.
 2. Diennakts apmaksātais nobraukums ir 500 km. Degviela nomas cenā nav iekļauta.
 3. Drošības nauda ir 300 EUR (Baltijas valstis: Latvija, Lietuva, Igaunija – 150 EUR).
 4. Nomniekam jāuzrāda pase vai ID karte un autovadītāja apliecība. Par automašīnas vadītāju var būt vismaz 25 gadu vecumu sasniegusi persona, kurai ir “B” kategorijas autovadītāja apliecība un autovadītāja pieredze ne mazāka par 2 gadiem.
 5. Iznomājamā automašīna ir apdrošināta pret bojājumiem, zādzību un laupīšanu (KASKO), kā arī tai ir spēkā autovdītāja obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise (OCTA). Nomnieka atbildība automašīnas bojājumu gadījumā – 300 EUR, zādzības vai automašīnas pilnīgas bojāejas gadījumā – 10% no automašīnas vērtības, kas norādīta nomas līgumā.
 6. Automašīnas izsniegšana notiek Rīgas centrā (darba laikā), Ķekavas un Daugmales robežās (ārpus darba laika). Citā vietā Rīgas robežās vai Latvijas teritorijā: pēc iepriekšējas vienošanās un papildus samaksas.
 7. Atceļot rezervāciju, iemaksātā nauda netiek atgriezta.
 8. Sods par automašīnas dokumentu (tai skaitā servisa grāmatiņas) nozaudēšanu – 100 EUR. Sods par atslēgu nozaudēšanu – 400 EUR. Sods par smēķēšanu automašīnas salonā – 200 EUR. Sods par papildaprīkojuma nozagšanu vai bojāšanu – 200 EUR. Visi sodi par administratīvo un satiksmes noteikumu pārkāpumiem, kas veikti automašīnas lietošanas laikā, jāsedz nomniekam.
 9. Automašīna tiek nodota ar pilnu bāku. Nododot automašīnu par katru trūkstošo degvielas litru tiek aprēķināti 2 EUR.
 10. Automašīna jāatgriež tīra. Ja nepieciešama automašīnas virsbūves mazgāšana, tiek ieturēti 15 EUR; salona tīrīšana – 20 EUR; salona ķīmiskā tīrīšana – 80 EUR.
 11. Automašīnas lietošanas teritorija – tikai līgumā paredzētā.

 

Comments are closed.